Segmentowa brama garażowa i jej zalety

Segmentowa brama garażowa i jej zalety

Choć brama garażowa z pewnością nie może być uważana za rozwiązanie nowe, ostatnie lata to czas, w którym doszło do przynajmniej kilku spektakularnych zmian na rynku jej producentów. Bramy uchylne stały się już tylko jednym z wielu rozwiązań dostępnych w sprzedaży, a cena przestała być jedynym kryterium branym pod uwagę podczas planowania zakupów. (więcej…)

Jaki napęd do bramy wybrać?

Jaki napęd do bramy wybrać?

Bez względu na to, na jaki rodzaj bramy wjazdowej się zdecydowaliśmy, coraz rzadziej godzimy się z koniecznością samodzielnego otwierania jej i zamykania. Szukamy wygodnych napędów, które pozwolą na automatyzację tej czynności i nie ukrywamy swojego zadowolenia, gdy uda się nam znaleźć taki, który niezawodność będzie łączył z przystępną ceną. (więcej…)

Wybierz rolety naokienne

Wybierz rolety naokienne

Decydując się na rolety wewnętrzne bądź zewnętrzne, zyskujemy wiele zastosowań, a jednym z nich jest z pewnością wygoda i bezpieczeństwo. Jeżeli zdecydujemy się na innowacyjne rolety nadokienne, nie tylko mamy wybór strony ich montażu, ale również możemy dobrać odpowiednią kolorystykę do wystroju wnętrza. (więcej…)

Bezpieczeństwo w domu to podstawa

Bezpieczeństwo w domu to podstawa

Decydując się na budowę domu, musimy się także liczyć z kosztami związanymi z jego wykończeniem. Nie wszystkie elementy wykończenia domu są obowiązkowe, jednak niektóre z nich warto zamontować głównie ze względu na bezpieczeństwo i ochronę własnego mienia. Mowa tutaj o wyborze rolet zewnętrznych bądź wewnętrznych, a wszystko po to aby ochronić się przed nieproszonymi gośćmi oraz przed nadmiernym światłem dostającym się przez okna do domu. (więcej…)

Rolety nadokienne i ich zalety

Rolety nadokienne i ich zalety

Rolety nadokienne nazywane też nadstawnymi są rozwiązaniami nie tylko zintegrowanymi z oknem, ale również wyposażonymi w skrzynkę PCV. Montuje się je razem z oknem, a miejscem ich instalacji jest zazwyczaj wnęka, która znajduje się pod nadprożem. Dzięki takiemu rozwiązaniu można się dostać do skrzynki od dołu, a więc z wnętrza pomieszczenia. (więcej…)

Blaski i cienie rolet wewnętrznych

Blaski i cienie rolet wewnętrznych

Osoby zastanawiające się nad zainwestowaniem w rolety wewnętrzne zwracają uwagę na to, że za decyzja taką przemawia szereg argumentów. Najmocniejszy z nich wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i intymności, rolety wewnętrzne kuszą jednak również dlatego, że ich twórcy już od dawna są nam w stanie zagwarantować niebanalny design. Ich obecność poprawia wygląd pomieszczeń, w których mieszkamy. (więcej…)

Dlaczego chętnie sięgamy po rolety wewnętrzne?

Dlaczego chętnie sięgamy po rolety wewnętrzne?

W dwudziestym pierwszym wieku nie rozstaliśmy się jeszcze całkowicie z zasłonami i firanami. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że ich obecność nie jest aż tak powszechna jak przed trzydziestu laty. Ich miejsce z wolna zajmują żaluzje i rolety, w tym także rolety wewnętrzne. Te ostatnie cieszą się szczególnie dużą popularnością przekonując do siebie także te osoby, które do tej pory podchodziły do nowoczesnych ozdób okiennych z dużą ostrożnością. Z całą pewnością nie dzieje się tak przez przypadek. (więcej…)